hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 

850 metre kare eğitim alanı, kaliteli eğitim ,materyal ve eğitim metotları ile eğitim vermekte olan Elazığ Meraklı Çocuklar Anaokulu alanında uzman kadrosu ile değerlerini bilen,sorumluluk sahibi, başarılı, empati kurabilen,saygı,hoşgörü, merhamet, yardımlaşma, sorumluluk alma gibi duygulara sahip, çevresini koruyan ve insanlar ile iyi iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Binamız yeni deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilmiş olup iç dizayn tamamen çocuklarımızın güvenliği ve konforu esas alınarak hazırlanmıştır.
3-6 yaş arası çocuklar için eğitim ve öğretim hizmeti verilen okulumuzda ; tam gün, ve yarım gün olmak üzere iki farklı program uygulanmaktadır. Kurumumuz yıl boyu açıktır ve yaz aylarında M.E.B. okul öncesi yaz okulu programı doğrultusunda eğitim ve öğretime devam edilmektedir. Yaz okulu programımızda haftanın belirli günleri yüzme ve binicilik eğitimi verilmektedir.

Öğrencilerimizin sosyal zekalarının, anadillerinin, kas gelişimlerinin ve öz güvenlerinin oluşumunda branş derslerinin önemli bir rol oynadığı inancındayız. Branş derslerimizle çocuklarımızın eğitim programlarındaki konulara daha aktif bir şekilde katılımları sağlanacaktır. Ayrıca bu çalışmalar öğrencilerimizin yeteneklerine de yol gösterecektir.
Her yıl yaş gruplarına göre ayrılan sınıflarımıza alanında uzman eğitmenler destek vermektedir. 

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin