ÇÜNKÜ BİZ

-BİZ HEP AÇIĞIZ

Veli iş saatlerine uygun, esnek saat/gün uygulaması ; 

Meraklı Çocuklar Anaokulu erken açılır, geç kapanır. Yaz dönemi ve sömestr tatili dahil tüm yıl açıktır.

  -%100 DOĞAL MUTFAĞIZ

Meraklı çocuklarımıza sunulan tüm yiyecekler günlük ve taze olarak kendi mutfağımızda hazırlanır. Tam günlük programlarda yemek programı ;

 09:00  Kahvaltı

12:00    Öğle Yemeği

15:00    İkindi Kahvaltısı    şeklindedir.

 Meraklı çocuklarımıza yumurta, günlük mandıra sütü, mutfağımızdan yoğurt ve köy pazarından alınan sebze ve meyvelerle hazırlanmış tencere ve fırın yemeklerinden oluşan menüler sunuyoruz. Yemeklerimizde margarin ve hazır gıda kullanılmaz. 

-EĞİTİM MODELİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZ

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı temelinde  Montessori, High-Scope, Gems gibi uluslararası programlar ışığında oluşturulan proje tabanlı eğitim modeli uygularız.

-Merakın en önemli öğrenme motivasyonu olduğunu düşündüğümüz için tüm öğrenme adımlarında merakın yer almasına özen gösteririz.

-Eğitimdeki yenilikleri uzaktan değil, bilginin merkezinden takip ederiz, aktif katılım gösterip öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerini online ve yüz yüze seminerler ile dünya standartlarının üzerine taşımaya çalışırız.

-Lisans mezunu veya en az 5 yıllık tecrübesi olan ön lisans mezunu öğretmenlerle çalışırız. 

-TEMİZLİK ve GÜVENLİK

Okulumuz gün içinde belli aralıklarla buharla temizlenir. Gün boyu güneş gören sınıflarımız taze hava ile her gün havalandırılır. Okul giriş-çıkışları şifreli kapılarla sağlanır.

Servis öğretmeni ve servis ablası ile güvenli bir ulaşım sağlıyoruz.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin